Workshopy pro mateřské školy

V SOUČASNÉ CHVÍLI SE Z BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ KVŮLI ŠÍŘENÍ NÁKAZY COVID19 WORKSHOPY NEPLÁNUJÍ. Věříme, že se brzy situace vylepší a budeme moci opět sezvat děti do našich sokoloven a připravit pro ně zábavný program.


V rámci projektu jsme se rozhodli pro další aktivitu spojenou s naším projektem. Workshopy se konají vždy v sokolovně a jsou na ně zvány okolní mateřské školy, které jsou zapojené do projektu. 

V sokolovně je pro školky, které se přihlásí, sportovní dopoledne plné netradičních aktivit a her. Celý program je laděný do tématu "Cesta olem světa za 80 minut". Děti dostanou cestovní pasy a společně se svou paní učitelku obletí všechny světové kontinenty. Na každém z nich je čeká překonávání překážek a úkolů, které prozkouší jejich odvahu a šikovnost. Za svůj výkon záskají razítko do pasu a cestují na další světadíl. Celá cesta je zakončená společným tancem po návratu zpět domů.

Fotografie z předešlých workshopů můžete shlédnou v naší galerii.

Pokud máte zájem o to, aby se workshop uskutečnil i ve Vašem okolí, pošlete nám zprávu na email sesokolemdozivota@sokol.eu a my se pokusíme to zařídit.

PARTNEŘI PROJEKTU


Institucionální partneři

Generální partner                   Hlavní partner               
Partneři

Hlavní mediální partner