SOUTĚŽ! Vyhrajte pramenitou vodu na celý týden 

Zveřejněno 20.10.2020

Malí rošťáci a uličníci toho denně naběhají a naskáčí, objevují svět a učí se novým věcem. A žízeň je pak opravdu veliká! Proto jsme pro tři rodiny připravili zásobu pramenité vody Ondrášovka na celý týden. Stačí se zapojit do naší facebookové soutěže a správně odpovědět na zadanou otázku.

Ke zdravému životnímu stylu patří nejen pravidelný pohyb, ale také správný pitný režim. Předškolní děti by měly ideálně pít kvalitní vody bez bublinek. Oxid uhličitý totiž dětský žaludek dráždí. Nejvhodnější jsou podzemní vody bez různých civilizačních faktorů. Těmto požadavkům nejvíc vyhovuje balená pramenitá nebo minerální voda, která je vždy podzemní.

K výhře vede správná odpověď 

Se Sokolem do života nyní můžete vyhrát 60 litrů pramenité vody Ondrášovka. Stačí na facebookovém profilu projektu správně odpověď na zadanou otázku. O třech vítězích rozhodne losování v úterý 27. 10. 2020. Hrajte s námi, ať nemusíte alespoň týden běhat do obchodu pro vodu! Přejeme hodně štěstí.  

Pravidla:

  1. V termínu od 21. 10. 2020 do půlnoci 26. 10. 2002 odpovědět na otázku zadanou facebookým profilem projektu Se Sokolem do života. Hry se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.  
  2. Ze správných odpovědí budou v úterý 27. 10. 2020 vylosováni tři vítězové. Každý získá 60 litrů pramenité vody Ondrášovka.  
  3. Vítězům bude výhra zaslána přímo na doručovací adresu, kterou vítězové poskytnou organizátorovi soutěže společně s telefonním číslem po oznámení výhry.   
  4. Organizátorem soutěže je Česká obec sokolská. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

PARTNEŘI PROJEKTU


Institucionální partneři

Generální partner                   Hlavní partner               
Partneři

Hlavní mediální partner