Prodlužujeme registrace do 6. ročníku Se Sokolem do života. Hlásit se můžete až do 15. září! 

Zveřejněno 04.08.2021

Projekt Se Sokolem do života pomáhá dětem objevit radost z pohybu už pět let. Chtěli bychom, aby zapojených školek a dalších organizací bylo co nejvíce, proto prodlužujeme registraci až do 15. září!

Každý, kdo má zájem zapojit se do projektu, který bude po celý rok provádět děti základními pohybovými dovednostmi, se může registrovat na sesokolemdozivota.cz/registrace. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a za každé přihlášené dítě zaplatit poplatek 20 Kč na rok. Pak už se jen můžete těšit na spoustu věcí a materiálů a rok plný pohybu her.

Všechny přihlášené subjekty od nás dostanou Manuál pro pedagogy, který je považován za jedny z nejlépe zpracovaných osnov pro tělesnou výchovu, které v republice máme. Díky němu na nic nezapomenete a budete mít vždy po ruce zásobu různých pohybových aktivit a her. Doplňkem Manuálu a novinkou pro letošní rok jsou také metodická videa, která vás všemi dovednostmi názorně provedou, ukáží, jak který cvik má vypadat, jak jej s dětmi natrénovat a na co si dát pozor.

Děti pak dostanou sešity, kam si za každý splněný úkol lepí samolepky. Dále jsou pro vás připraveny plakáty a samolepky na výzdobu školky a na znamení, že se u vás cvičí Se Sokolem do života. Na konci roku pak za splnění úkolů děti dostanou medaile, diplomy a drobné odměny.

Nad rámec projektu také chystáme akreditované semináře pro pedagogy a oblíbené workshopy pro děti! O těchto akcích a dalších novinkách vás budeme jednou za čtvrt roku informovat v newsletteru.

Všechny přihlášené školky zvládly letošní rok odcvičit program i v komplikovanějších podmínkách způsobených covidem. Právě školky a Se Sokolem do života bylo na nějaký čas jednou z mála možností pro malé děti, jak se hýbat a učit se nové věci.

Nezapomeňte, že i školky, které už v uplynulých letech byly součástí projektu, se musí do nového ročníku přihlásit. Registrujte se na sesokolemdozivota.cz/registrace.

PARTNEŘI PROJEKTU


Institucionální partneři

Generální partner                   Hlavní partner               
Partneři

Hlavní mediální partner