Letošní 6. ročník

Do letošního 6. ročníku pro školní rok 2021/2022 se zapojilo:

  • 100 906 dětí
  • 9 274 pedagogů
  • 1 836 subjektů za řad mateřských škol, tělocvičných jednot, sportovních oddílů a dětských skupin z ČR i zahraničí

Máme velkou radost, že se nám sokolské oddíly, další volnočasové organizace a zejména mateřské školky hlásí na cvičení opakovaně, ale co je úžasné, že se do projektu letos zaregistrovalo mnoho nových zájemců o cvičení se zvířátky podle Sokola.

V letošním roce opět plánujeme pořádání sportovních dní, workshopů, při kterých si děti z "našich" mateřinek mohou v sokolovnách vyzkoušet spoustu zajímavých her a činností nebo překonat svůj strach při šplhání na síti, žebřinách nebo lanových překážkách. Pořádání workshopů bude záviset na epidemiologické situaci. Více o workshopech.

Novinka – akreditovaný seminář pro pedagogy

Nově letos otevíráme akreditovný seminář pro pedagogy, ve kterém získají nejen informace k projektu, vyzkouší si metodiku z našeho programu, ale také se dozví mnoho zajímavostí z oblasti předškolního vzdělávání.

Mimo akreditované semináře také nabídneme semináře bez akreditací na různá témata jako hudebně pohybová výchova, zdravotní pohybová výchova u předškolních dětí, metodická příprava k projektu, pohybové hry apod. Více k seminářům.

PARTNEŘI PROJEKTU


Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři projektu

Partneři projektu

Institucionální partneři projektu